Konsultuojame NEMOKAMAI!!!

Kreipkitės telefonu: +370 616 97533

Šio tipo šilumos siurblius sudaro išorinis įrenginys ir viena arba daugiau vidinių dalių. Išorinis įrenginys ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją viduje esančioms dalims, kurios, veikiamos ventiliatoriaus, paskleidžia tą šilumą viduje. Radiatorių su šio tipo siurbliais sušildyti neįmanoma.

Nukritus lauko temperatūrai, sumažėja siurblio efektyvumas. Oro siurblys paprastai gali sutaupyti apie 30-50 procentų šildymo išlaidų (neskaičiuojant vandens šildymo išlaidų). Šio tipo šilumos siurbliai yra puikus kitų šildymo sistemų papildymas, pavyzdžiui tiesioginio veikimo elektrinio šildymo, židinių, krosnelių, dujinių katilų.

Vasarą šie šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui bei drėgmės sumažinimui, tačiau tuomet sumažėja energijos taupymas. Energijos taupymo požiūriu, šie siurbliai, lyginant su kitomis karšto oro siurblių sistemomis, yra kur kas pigesnė investicija. Svarbu yra tai, kad šie siurbliai valo ir gaivina Jūsų namų orą, taip jį pagerindami.

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-ORAS, KODĖL RINKTIS ŠIĄ ŠILDYMO SISTEMĄ?

Svarstydami apie šildymo sistemos pasirinkimą pasveriame visus pliusus ir minusus. Siurbliai oras-oras pasižymi daugybe privalumų. Nors yra gana nedideli ir gali būti montuojami taip, kad jų net nepastebėsite, šie siurbliai puikiai apšildo viena ar daugiau patalpų. Skirtingų gamintojų siurbliai skiriasi savo galimybėmis, todėl galite rinktis būtent tai, kas yra reikalinga atsižvelgiant į namų plotą ar patalpų skaičių.

Šie šilumos siurbliai veikia mažiau inertiškai, tad oras patalpose sušyla greičiau, palyginti su kitomis šilumos siurblių sistemomis. Tai lemia mažesnes energijos sąnaudas ir paverčia šiuos siurblius vienu ekonomiškiausių šildymo būdų.

Šilumos siurbliai patalpų orą gali ne tik sušildyti, bet ir atvėsinti – tai labai naudinga savybė. O vertinantys kokybę ir ieškantys optimalių sprendimų įvertins tai, kad šie siurbliai, atlikdami savo darbą, patalpų orą taip pat ir išvalo.